Sıkça sorulan sorular

FUKIN TUNED ARACIM İÇİN UYGUN MU?

Evet! Fukin Tuned sadece üretici tarafından ayrılan performansı ortaya çıkarır. Güce ihtiyacınız olduğunda kullanılır ve asla aracınızın güvenlik önlemlerini etkilemez.

FUKIN TUNED ARACIMIN GARANTİSİNİ BOZAR MI?

Fukin Tuned aracınızda herhangi bir iz bırakmadığı için teknik servislerin yaptığı tarama sonuçlarında asla fark edilmez. Teknik servise gittiğinizde tek yapmanız gereken üniteyi kapatmak ve aracınızdan güvenli bir şekilde kaldırmak.

FUKIN TUNED MONTAJI İÇİN HERHANGİ BİR SERVİSE GÖTÜRMELİ MİYİM?

Hayır, Fukin Tuned montajı çok kolaydır, tak çalıştır kurulumu ile dakikalar içerisinde montajını gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için tek yapmanız gereken üniteniz ile birlikte gelen kutunun içerisinde bulunan karttaki QR kodu okutmak ve açılan sayfadaki kullanım kılavuzunu takip etmek.

SÜRÜŞ HALİNDEYKEN MOD DEĞİŞİMİ YAPABİLİR MİYİM?

Mod değişimlerini (Slow, Cruise, Fast veya Send It) ayağınız pedalın üzerinde değil veya hız sabitleyici devre dışı durumdayken gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Her modun sinyal gücü farklıdır, dolayısıyla olası yaşanabilecek motor arıza ışığı veya elektronik güç kontrolü arıza ışığının yanması gibi durumları bu yöntem ile önleyebilirsiniz.

FUKIN TUNED MODLARI ARASINDA FARKLAR NELERDIR?

Mod değişimi yapmak için Fukin Tuned mobil uygulamasını açıp dört faklı modu seçebilirsiniz.

SLOW

Aracınızın stok haline kıyasla %20'ye kadar yakıt tasarrufu imkanı sunar. Bu mod sayesinde gaz pedalınızdaki tepkimede gözle görülür ve daha iyi bir çekiş gücüne sahip olursunuz.

***Aracınızın hız sabitleyici sistemi devredeyken SLOW modu etkisiz kalır**

CRUISE

Günlük sürüşünüz için çok idealdir. Aracınızın stok halindeyken beklediğiniz gaz tepkimesini bu mod ile doya doya yaşayabileceksiniz.

FAST

Kullanabileceğiniz en canlı mod. Şehir içi sürüşlerinizde en çok tercih edeceğiniz mod bu olacak. Aracınızın stok haline kıyasla %70 daha hızlı sinyal iletir ve tepkimeyi arttırır.

SEND IT

Aracınızı bu mod ile uçurabilirsiniz. Bu mod aracınıza bir yarış aracının tepki ve hızlanmasını sunar. Uzun yol için birebir.